R&D

Research & Development
BRANŻA ROWEROWA

ELEKTROMOBILNOŚĆ, RAMY ROWEROWE, KOMPONENTY, APLIKACJE

DORADZTWO PRODUKTOWE
PROJEKT + KONSTRUKCJA

PROTOTYPOWANIE, TESTY

PRZYGOTOWANIE PRODUKCJI
PRODUKCJA

CUSTOMOWE APLIKACJE

FINANSOWANIE PROJEKTÓW
ZAPLECZE PRAWNE
Research & Development
BRANŻA ROWEROWA

ELEKTROMOBILNOŚĆ, RAMY ROWEROWE, KOMPONENTY, APLIKACJE

DORADZTWO PRODUKTOWE
PROJEKT, KONSTRUKCJA

PROTOTYPOWANIE, TESTY

CUSTOMOWE APLIKACJE

PRZYGOTOWANIE PRODUKCJI
PRODUKCJA
FINANSOWANIE PROJEKTÓW
ZAPLECZE PRAWNE

R RESEARCH

Dlatego, że nasza analiza jest procesem zaangażowanym i wnikliwym – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Prawie zawsze przedstawiamy propozycje rozwiązań dla Twojej firmy. Jesteśmy dumni z szybkich, tanich i kreatywnych procesów badawczo-rozwojowych. Jest to kamień węgielny naszych zasad budowania produktów oraz niezbędny aspekt, by Twoja firma stała się innowacyjnym, przynoszącym zyski przedsiębiorstwem, ograniczającym ryzyko i koszty na etapie badawczym i wdrożeniowym dla nowych produktów.

D DEVELOPMENT

Zdecydowanie, najbardziej satysfakcjonującą częścią pracy, zespołu R&D jest testowanie prototypów. W przypadku koncepcji dla rowerów, naszego głównego klienta Zumbi Cycles, fabryczni riderzy w tym Mistrz Świata DH, Mistrz Europy i wielokrotny mistrz Polski wraz z zespołem inżynierów każdorazowo wyruszają na szlaki. Notatniki pakują w Camelbak-a i przemierzają kolejne pętlę dzikich dropów, dostarczając bezcenne wnioski do analizy. Wszystko jak zawsze tanio, szybko i bezpiecznie.

P PRODUKCJA

To nasz najważniejszy czynnik odróżniający od konkurencji. Współpracujemy z wieloma lokalnymi (EU) zakładami produkcyjnymi. Szybko wdrażamy produkcję lub komplementarnie tworzymy ją w Twoim zakładzie – od A do Z. Od kartki papieru przez zakup maszyn, szkolenie personelu, aż po rozwiązanie problemów na etapie serii XYZ.

22 LATA DOŚWIADCZENIA W PRODUKCJI

15 LAT DOŚWIADCZENIA W BUDOWANIU PRODUKTÓW

12 LAT DOŚWIADCZENIA W POZYSKIWANIU FINANSOWANIA

Chcesz nas poznać?

ODPOWIEDNIE TEMPO

Uważamy, że rozwiązaniem każdego problemu jest odpowiedni cash-flow. Nie sztuką jest wymyślić produkt, ale go zwalidować. Poźniej najważniejsza staje się przewidywalna produkcja oraz proces pozyskiwania klientów. Wiemy o tym doskonale, dlatego maksymalnie upraszczamy i obniżamy koszty działań wdrożeniowych, abyś szybciej osiągnął rentowność projektu i wyważył ryzyko.

ZESPÓŁ

Nasz zespół to liderzy zarządzający produkcją z 40 letnim doświadczeniem, technologowie, konstruktorzy – praktycy, specjaliści ds. optymalizacji produkcji, wysoce wykwalifikowani rzemieślnicy, ale przede wszystkim budowniczy produktów w branży rowerowej na czele z Kacprem – autorem wielu zwinnych procesów wdrożeniowych (więcej tutaj).

DOŚWIADCZENIE
Punktem startowym dla R&D była współpraca z Zumbi Cycles. Obecnie R&D Lab działa jako niezależny podmiot.

DOSTARCZAMY FINALNE PRODUKTY

Tryb pracy

R
Prosimy wypełnić formularz kontaktowy, wysłać email lub zadzwonić

WARSZTAT ZEROWY

PRZYGOTOWANIE PLANU

DOPASOWANIE PLANU

D

FAZA BADAWCZA

FAZA PROJEKTOWA
ETAP KONSTRUKCYJNY
PROTOTYP I TESTY
PRÓBNA SERIA PRODUKCYJNA
WDROŻENIE PRODUKCJI
PRODUKCJA
FINALNY PRODUKT
NA KAŻDYM ETAPIE PROCESU UTRZYMUJEMY Z PAŃSTWEM KONTAKT W TRYBIE 24/7

KONTAKT

15 + 13 =

ZUMBI R&D LAB