O nas


We Are R&D

Jesteśmy firmą produkcyjną z własnym laboratorium R&D

Dla sektora produkcyjnego: projektujemy i wykonujemy narzędzia do produkcji wyrobów metalowych. (wykrojniki, tłoczniki, giętniki). Dostarczamy nową technologię, szkolimy i organizujemy produkcję wykrawania w zakładzie klienta.

Firma Zumbi R&D Lab jest firmą produkującą wyroby metalowe. Oprzyrządowanie wykonuje we własnym zakresie i posiada doświadczenie w jego wykonywaniu. Przy wykonywaniu oprzyrządowania o dużej precyzji i złożonej konstrukcji współpracuje z przedsiębiorcami posiadającymi specjalistyczne maszyny. Firma wykonujemy oprzyrządowanie z bardzo dużą dokładnością. Zumbi R&D Lab jest przede wszystkim producentem wykrojników, ale również jest w stanie wykonać dokumentację konstrukcyjną oprzyrządowania. Aby zapewnić dużą dokładność wykrawania wykonuje oprzyrządowanie na oprawach słupowych z prowadnicami kulkowymi z płytą dociskową i dociskaczami dolnymi gwarantującymi płaskość wykrawanych detali.

 

Więcej o Nas

Działamy również w innych dziedzinach dla których wspólnym mianownikiem jest rozwój poprzez wdrażanie odpowiednich rozwiązań, metod i narzędzi.

Oferujemy dostęp do niestandardowych rozwiązań dla rozwoju przedsiębiorstw produkcyjnych. Oprócz sprawdzonych rozwiązań – umożliwiamy dostęp do społeczności producentów, inwestorów i twórców produktowych oraz bazę wiedzy. Wsparcie opiera się na trzech scenariuszach w zależności od etapu w którym znajduje się firma. Scenariusz pierwszy jest odpowiedzią na potrzebę zwiększenia wiedzy oraz kapitału w etapie rozwoju produktów. Scenariusz drugi dotyczy optymalizacji kosztów produkcyjnych i możliwości wytwórczych w firmie . Scenariusz trzeci to działania nakierowane na zdobywanie rynku poprzez dostęp na narzędzi, kompetencji i nieruchomości przemysłowych w kraju oraz za granicą.

4 Programy Wsparcia Twojego Biznesu

Optymalizacja kosztów za energię i zarządzanie poborem mocy. Działania w zakresie elektromobilności

Tworzenie od podstaw narzędzi produkcyjnych oraz gotowych wyrobów

Pozyskiwanie kapitału z rynku – crowdfunding prezentowy oraz udziałowy. Tokenizacja projektów. Zapraszamy na Discord!

Nieruchomości inwestycyjno przemysłowe (kupie – sprzedam) oraz wsparcie ekspertów – dla społeczności Zumbi!

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Filozofią firmy, oprócz dawania naszym klientom przeliczalnych na złotówki korzyści, jest odpowiedzialność za wpływ biznesu na środowisko i ludzi

Nasza firma hołduje idei pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych i eliminacji plastiku wykorzystywanego do produkcji opakowań. Jesteśmy zaangażowani społecznie również w kwestii rozwoju sportowego dzieci i młodzieży. Prowadzimy fundację, (www.zumbifoundation.org), której celem jest wyrównywanie szans i wspieranie młodych zawodników w drodze do osiągania sukcesów sportowych w różnych odmianach kolarstwa.

Pobierz katalog produktów własnych Zumbi R&D Lab

KONTAKT

9 + 10 =

ZUMBI R&D LAB