O nas


We Are R&D

Jesteśmy firmą produkcyjną z własnym laboratorium R&D

Dla sektora produkcyjnego: projektujemy i wykonujemy narzędzia do produkcji wyrobów metalowych. (wykrojniki, tłoczniki, giętniki). Dostarczamy nową technologię, szkolimy i organizujemy produkcję wykrawania w zakładzie klienta.

Firma Zumbi R&D Lab jest firmą produkującą wyroby aluminiowe i metalowe. Oprzyrządowanie wykonuje we własnym zakresie i posiada doświadczenie w jego wykonywaniu. Przy wykonywaniu oprzyrządowania o dużej precyzji i złożonej konstrukcji współpracuje z przedsiębiorcami posiadającymi specjalistyczne maszyny. Firma wykonujemy oprzyrządowanie z bardzo dużą dokładnością.

Zumbi R&D Lab jest producentem wykrojników (i ram rowerowych), ale również jest w stanie wykonać dokumentację konstrukcyjną oprzyrządowania. Aby zapewnić dużą dokładność wykrawania wykonuje oprzyrządowanie na oprawach słupowych z prowadnicami kulkowymi z płytą dociskową i dociskaczami dolnymi gwarantującymi płaskość wykrawanych detali.

 

Więcej o Nas

Działamy również w innych dziedzinach dla których wspólnym mianownikiem jest rozwój produktów fizycznych spod znaku “Made in Poland” –  poprzez wdrażanie odpowiednich rozwiązań, metod i narzędzi.

Oferujemy dostęp do wypracowanych przez ponad 20 lat rozwiązań w zakresie budowania produktów fizycznych. Pomagamy firmom produkcyjnym – wytwarzać i sprzedawać produkty pod własną marką oraz ujawniać znak “Made in Poland” na swoich wyrobach.

Usługi doradcze w budowaniu i sprzedaży produktów fizycznych.

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Filozofią firmy, oprócz dawania naszym klientom przeliczalnych na złotówki korzyści, jest odpowiedzialność za wpływ biznesu na środowisko i ludzi

Nasza firma hołduje idei pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych i eliminacji plastiku wykorzystywanego do produkcji opakowań. Jesteśmy zaangażowani społecznie również w kwestii rozwoju sportowego dzieci i młodzieży. Prowadzimy fundację, (www.zumbifoundation.org), której celem jest wyrównywanie szans i wspieranie młodych zawodników w drodze do osiągania sukcesów sportowych w różnych odmianach kolarstwa.

Pobierz katalog produktów własnych Zumbi R&D Lab

KONTAKT

1 + 5 =

ZUMBI R&D LAB