O nas


We Are R&D

Jesteśmy firmą produkcyjną z własnym laboratorium R&D

Dla sektora produkcyjnego: projektujemy i wykonujemy narzędzia do produkcji wyrobów metalowych. (wykrojniki, tłoczniki, giętniki). Dostarczamy nową technologię, szkolimy i organizujemy produkcję wykrawania w zakładzie klienta.

Firma Zumbi R&D Lab jest firmą produkującą wyroby metalowe. Oprzyrządowanie wykonuje we własnym zakresie i posiada doświadczenie w jego wykonywaniu. Przy wykonywaniu oprzyrządowania o dużej precyzji i złożonej konstrukcji współpracuje z przedsiębiorcami posiadającymi specjalistyczne maszyny. Firma wykonujemy oprzyrządowanie z bardzo dużą dokładnością. Zumbi R&D Lab jest przede wszystkim producentem wykrojników, ale również jest w stanie wykonać dokumentację konstrukcyjną oprzyrządowania. Aby zapewnić dużą dokładność wykrawania wykonuje oprzyrządowanie na oprawach słupowych z prowadnicami kulkowymi z płytą dociskową i dociskaczami dolnymi gwarantującymi płaskość wykrawanych detali.

 

Więcej o Nas

Działamy również w innych dziedzinach dla których wspólnym mianownikiem jest oszczędność poprzez wdrażanie odpowiednich rozwiązań, metod i narzędzi.

Oferujemy pakiet usług, kluczowych dla rozwoju przedsiębiorstw z sektora MŚP. Zajmujemy się kompleksową optymalizacja procesów i kosztów w firmach. Nasze działania opierają się na trzech scenariuszach w zależności od etapu w którym znajduje się firma. Scenariusz pierwszy jest odpowiedzią na potrzebę finansowania w etapie silnego wzrostu. Scenariusz drugi dotyczy optymalizacji kosztów produkcyjnych i wytwórczych w firmie. Scenariusz trzeci to działania antykryzysowe nakierowane na procesy restrukturyzacyjne.

4 Programy Wsparcia Twojego Biznesu

Optymalizacja kosztów za energię i zarządzanie poborem mocy

Optymalizacja procesów produkcyjnych i innowacyjne działania w zakresie elektromobilności

Optymalizacja kosztów kredytów i pozyskiwanie kapitału z rynku

Optymalizacja kluczowych kosztów stałych i restrukturyzacja przedsiębiorstw

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Filozofią firmy, oprócz dawania naszym klientom przeliczalnych na złotówki korzyści, jest odpowiedzialność za wpływ biznesu na środowisko i ludzi

Nasza firma hołduje idei pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych i eliminacji plastiku wykorzystywanego do produkcji opakowań. Jesteśmy zaangażowani społecznie również w kwestii rozwoju sportowego dzieci i młodzieży. Prowadzimy fundację, (www.zumbifoundation.org), której celem jest wyrównywanie szans i wspieranie młodych zawodników w drodze do osiągania sukcesów sportowych w różnych odmianach kolarstwa.

Pobierz katalog produktów własnych Zumbi R&D Lab

KONTAKT

11 + 14 =

ZUMBI R&D LAB