O nas


We Are R&D

Jesteśmy firmą produkcyjną z własnym laboratorium R&D

Dla sektora produkcyjnego: projektujemy i wykonujemy narzędzia do produkcji wyrobów metalowych. (wykrojniki, tłoczniki, giętniki). Dostarczamy nową technologię, szkolimy i organizujemy produkcję wykrawania w zakładzie klienta.

Firma Zumbi R&D Lab jest firmą produkującą wyroby aluminiowe i metalowe. Oprzyrządowanie wykonuje we własnym zakresie i posiada doświadczenie w jego wykonywaniu. Przy wykonywaniu oprzyrządowania o dużej precyzji i złożonej konstrukcji współpracuje z przedsiębiorcami posiadającymi specjalistyczne maszyny. Firma wykonujemy oprzyrządowanie z bardzo dużą dokładnością. Zumbi R&D Lab jest przede wszystkim producentem ram rowerowych i wykrojników, ale również jest w stanie wykonać dokumentację konstrukcyjną oprzyrządowania. Aby zapewnić dużą dokładność wykrawania wykonuje oprzyrządowanie na oprawach słupowych z prowadnicami kulkowymi z płytą dociskową i dociskaczami dolnymi gwarantującymi płaskość wykrawanych detali.

 

Więcej o Nas

Działamy również w innych dziedzinach dla których wspólnym mianownikiem jest rozwój produktów fizycznych spod znaku “Made in Poland” –  poprzez wdrażanie odpowiednich rozwiązań, metod i narzędzi.

Oferujemy dostęp do wypracowanych prze ponad 20 lat rozwiązań w zakresie budowania produktów konsumenckich. Pomagamy firmom produkcyjnym – wytwarzać i sprzedawać produkty pod własną marką oraz ujawniać znak “Made in Poland” na swoich wyrobach. Oprócz usług doradczych w zakresie budowania produktów konsumenckich – umożliwiamy dostęp do społeczności producentów, inwestorów i twórców produktowych oraz dedykowaną bazę wiedzy.

Wsparcie w 4 obszarach w zależności od etapu w którym znajduje się firma. Pierwszy obszar jest odpowiedzią na potrzebę pozyskania wiedzy z zakresu budowania konsumenckich produktów fizycznych. Drugi obszar dotyczy prac badawczo rozwojowych, projektowania,  prototypowania oraz produkcji.  Trzeci obszar to działania nakierowane na finansowanie projektu (crowdfunding, tokenizacja, sektor bankowy, inwestycje własne). Obszar czwarty odpowiada za dystrybucję produktów konsumenckich, często z pominięciem pośredników, ale zawsze w dopasowaniu produktowych rozwiązań do problemów konkretnych grup klientów.

4 Programy Wsparcia Twojego Biznesu

R&D, prototypowanie i produkcja.

Pozyskiwanie kapitału z rynku – crowdfunding prezentowy oraz udziałowy. Tokenizacja projektów. Finansowanie z sektora bankowego. Nasze inwestycje na rynku rowerowym.

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Filozofią firmy, oprócz dawania naszym klientom przeliczalnych na złotówki korzyści, jest odpowiedzialność za wpływ biznesu na środowisko i ludzi

Nasza firma hołduje idei pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych i eliminacji plastiku wykorzystywanego do produkcji opakowań. Jesteśmy zaangażowani społecznie również w kwestii rozwoju sportowego dzieci i młodzieży. Prowadzimy fundację, (www.zumbifoundation.org), której celem jest wyrównywanie szans i wspieranie młodych zawodników w drodze do osiągania sukcesów sportowych w różnych odmianach kolarstwa.

Pobierz katalog produktów własnych Zumbi R&D Lab

KONTAKT

10 + 9 =

ZUMBI R&D LAB